TÖRZSKÖNYV / PEDIGREE

E-GLIN TINGRI

Született: 2012. április 15.

HD A/A, ED 0/0, PLL, NCL FREE
PRA3 clear / PRCD4 carrier

Apa: Falamandus Nordic Vintage
Anya: Löwskar's Lasya

Hungária Champion, Hungária Grand Champion,
Szlovák CH, Horvát CH, InterChampion


 

KIÁLLÍTÁSI EREDMÉNYEK

KIÁLLÍTÁSI EREDMÉNYEK / SHOWS 

 


Zágráb (Hr) CACIB

2016. november 26.

Champion Osztály
K1, CAC, CACIB, BOS
Bíró: Iuza Beradze (CZ)

2016. november 27.

Champion Osztály
K1, CAC, CACIB, BOB
Bíró: Lisbeth Campbell (NOR) 


 

 

Kecskemét CACIB,

2016. szeptember 16.

Champion Osztály
K1, CAC, CACIB, BOS
Bíró: Panos Demetriou (CYP)

2016. szeptember 17.

Champion Osztály
K1, CAC, CACIB, BOB
Bíró: June Wall (IRL) 


 

Gödöllő, 2016. július 9.

ÁBE Speciál CAC                        és                    ÁBE Balaton Kupa

CH osztály                                                       CH osztály
K1, CAC, BOB                                                   K1, CAC, BOB
Nikola Smolic (CRD)                                           Bíró: Jansa Matejcic (CRD)

 


Tibeti terrier fajtában

ÁBE 2015 ÉV KUTYÁJA, FELNŐTT KAN 


 

FeHoVa CACIB 2016 február 20. Budapest

Champion osztály / Champion Class
Kit.2, CAC, Res. CACIB
Bíró/Judge:  Iveta Vojtikova (SK)

február 21. 

Champion osztály / Champion Class
Kit.1, CAC, CACIB, BOB
Bíró/Judge:  Ágnes Ganami Kertes (IL) 


 

ÁBE Klubkiállítás - Komárom, 2015. október 10.

Champion osztály / Champion Class
Kit., CAC, BOB, Res.BIS
Bíró/Judge:  Bosnjak Tibor (SRB)


ÁBE Speciál CAC Velence, 2015. június 20.

Győztes osztály / Champion Class

Kit., CAC
Bíró/Judge:  Paróci Pál (SRB)


CACIB - Lucenec (SK), 2015. május 10.

Győztes osztály / Champion Class

CAC, CACIB, BOB
Bíró/Judge:  Miroslav Gunis (SK)


Specialty Tibetan Breeds Club Show, Aleksince (SK), 2015. május 2.

Győztes osztály / Champion Class

Kit.1., CAC, Klubgyőztes, SZLOVÁK CHAMPION
Bíró/Judge: Grzegorz Robak (PL) 


FEHOVA CACIB, Winter Dog Show

2015. február 12.

Győztes osztály / Champion Class
Kit.1., CAC, CACIB, BOB
Bíró / Judge:  Lokodi Csaba Zsolt (RO)

2015. február 14.

Győztes osztály / Champion Class
Kit.1., CAC, Res. CACIB
Bíró/Judge: Dr.Váczi-Balogh Zsuzsanna(H)


 

Tibet Dog Europe - Zágráb 2014. november 21. 

Győztes osztály / Champion Class
            Kitűnő 1.,(Exc.1.), CAC 
Bíró/Judge:  Rony Doedijns (NL)


CACIB - Zágráb 2014. november 22. 

Győztes osztály / Champion Class
Kitűnő 1.,(Exc.1.), CAC, Res. CACIB
Bíró/Judge:  Partha Sekhar Chatterjee (IND)

CACIB - Zágráb 2014. november 23. 

Győztes osztály / Champion Class

Kitűnő 1.,(Exc.1.), CAC, 
Bíró/Judge:  Robert Kanas (SK)


 

TULLN CACIB - 2014. szeptember 28.

Nyílt osztály / Open Class
Kitűnő 1.,(Exc.1.), CAC, Res.CACIB 
Bíró/Judge:   Dr. Jakkel Tamás (H)


ÁBE Klubkiállítás - 2014. augusztus 16.
(Budapest, Strázsa)

Champion osztály / Champion Class
            Kitűnő 1., CAC, Klubgyőztes kan, BOS
            Exc.1., CAC, Club winner male, BOS 
Bíró/Judge:   Panos Demetriou (Cyprus) 


Grand Prix Slovakia Nitra 2014. május 31.
Bíró / Judge: Iveta Vojtekova (SK)

és / and

Debra Winner Show Nitra 2014. június 1.
Bíró / Judge: Dagmar Klein (RO)
2xCAC, CACIB, BOB
Crufts Qualification 2015
.  

 


SKJ Speciál Klub CAC - 2014. március 8.
(Pobedim, SK)

Nyílt osztály / Open Class
Kitűnő 1., CAC /Exc. 1., CAC, CC
Bíró/Judge: Tomas Kucera (SK)


AZ ÉV DERBY KUTYÁJA 2013. (TKKE)

BEST DERBY-DOG OF THE YEAR 2013


Fe-Ho-Va CACIB 2014. 
(Budapest, H)

Február 15.

Champion osztály / Champion Class
Kitűnő 1., CAC, CACIB, BOS
Bíró/Judge: Sárközy Gyula (H)

 Február 13.

Champion osztály / Champion Class
Kitűnő 1., CAC, CACIB, BOB
Bíró/Judge: Petik Zsuzsanna (H)


CACIB Derby, 2013. október 20.
(Komárom, H)

Növendék osztály / Intermediate Class
Kitűnő 1., CAC, CACIB, Derby winner male
Bíró/Judge: Gröschl Ferenc (H)

CACIB, 2013. október 19.
(Komárom, H)

Növendék osztály / Intermediate Class
Kitűnő 1., CAC, CACIB 
Bíró/Judge: Sárközy Gyula (H)


Tibet Dog Europe, 2013. október 5.
(Vinicne, SK)

Fiatal osztály / Junior Class
Kitűnő 1. , CAJC, Junior BIS / Exc. 1., CAJC, Awa-Skar,Junior BIS
Bíró/Judge: Jose Zijlmans (NL) 


 

 

Speciális Klubkiállítás, 2013. október 6.
(Vinicne, SK)

Növendék osztály / Intermediate Class
Kitűnő 1. , CAC, CC / Exc. 1., CAC, CC
Bíró/Judge: Primoz Peer (SLO)


TKKE Speciális CAC, 2013. szeptember 28.
(Budapest, Kamaraerdő)

Növendék osztály / Intermediate Class
Kitűnő 1. , CAC / Exc. 1. CAC, Speciality Winner
Bíró/Judge: Dermot Alford (Ireland) 


 

Alpok-Adria CAC, 2013. szeptember 28.
(Budapest, Kamaraerdő)

Növendék osztály / Intermediate Class
Kitűnő 1. , CAC, HFGY, BIS / Exc. 1. CAC, BOB, BIS
Bíró/Judge: Cristabel Alford (Ireland)


OMÉK Grand Prix CAC, 2013. szeptember 21. délelőtt
(Budapest, Hungexpo)

Növendék osztály / Intermediate Class
Kitűnő 1. , CAC,  / Exc. 1. CAC, 
Bíró/Judge: Kardos Vilmos (H)

OMÉK Grand Prix CAC, 2013. szeptember 21. délután
(Budapest, Hungexpo)

Növendék osztály / Intermediate Class
Kitűnő 1. , CAC,  / Exc. 1. CAC, 
Bíró/Judge: Gröschl Ferenc (H)